Коллекция

Плитка 20x20

Показати фільтр

Формат 20х20 в керамічній обробці — це відмінне рішення для оформлення кімнат, які активно контактують із водою й забрудненнями. Невеликі квадрати практично не потребують обрізки, а випускаються в самих різних стилістичних варіаціях. Ціна плитки формату 20х20 залежить від багатьох факторів, включаючи тип поверхні, дизайн і цінову політику торговельної марки. У магазині Zeus Ceramica ви знайдете найбільш вигідні та красиві пропозиції на українському ринку.

В асортименті плитки Зевс Кераміка 20х20 см шанувальники продукції українсько-італійського бренду знайдуть дизайн на будь-який смак. У цю категорію входить керамограніт із гладкою, шорсткою й рельєфною поверхнею. Він виконаний у приємній колірній гамі та має посилені технічні параметри, тому підходить для укладання в приміщеннях промислового призначення й навіть на вулиці.

Квадратна плитка 20х20 см від українського бренду

Купити керамограніт 20х20 від Zeus Ceramica варто не тільки для підтримки вітчизняного виробника, а й із метою стати власником сучасного оздоблювального матеріалу в класичному й авангардному виконанні. Українські споживачі щодня залишають позитивні відгуки про покупки.

Вартість плитки 20х20 повністю виправдана її перевагами:

В інтернет-магазині Zeus Ceramica ви можете купити плитку формату 20х20 і інших типорозмірів. Для оформлення замовлення варто провести розрахунок витрат, щоби додати правильну кількість виробів у кошик, і не забути врахувати запас на підрізування. У вашому розпорядженні велика кількість традиційної та сучасної плитки для облицювання будь-яких поверхонь. Залишилося тільки зробити вибір і насолодитися вигідним придбанням.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору