Коллекция

Плитка під камінь

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаСтилізація: камінь
Показати фільтр

Класична обробка з природного каменю заворожує і здійснює фурор при першому погляді на неї. Багатогранність натуральних фактур дозволяє реалізувати кам'яну поверхню практично в будь-якому стилі та приміщенні. Компанія Зевс Кераміка пропонує більш простий в монтажі матеріал з кращими естетичними та функціональними характеристиками. Керамограніт під натуральну сировину підходить для облицювання внутрішніх і зовнішніх поверхонь. Він стильно виглядає і вирізняється практичністю.

Переваги облицювального кахлю

Оздоблювальна плитка на стіну і на підлогу реалістично імітує кам'яний малюнок. Подібні вироби виглядають красиво, незвично, цікаво і мають численні переваги:

Найбільший попит мають серії, що імітують текстурну поверхню сланцю, граніту, антрациту і дикого каменю. Іноді вироби виготовляються з ефектом старіння. Він анітрохи не впливає на технічні властивості, проте дозволяє оформити приміщення в стилі ретро.

Застосування оздоблювальної плитки

Бежева і сіра плитка під камінь для внутрішнього оздоблення використовується для оформлення господарських, комерційних, громадських і житлових приміщень. Це передбачає наявність широкого розмірного ряду, форматів і відтінків. Структуроване, поліроване, матове, глянцеве чи інше покриття в кожному випадку виконує певне призначення.

Рельєфна поверхня робить максимально безпечними східці сходин і вхідних майданчиків, на які капає дощ і падає сніг. Для підходів до будівель, альтанок і вуличних доріжок використовуються потовщені вироби з покриттям протиковзкого типу.

Сірий керамограніт під камінь гармонійно виглядає з будь-якими іншими оздоблювальними матеріалами. Він може сформувати фон приміщення в класичному стилі або ж доповнити теперішній інтер'єр. Доступна вартість, довговічність і розкішна візуалізація роблять керамограніт ідеальним виробом для реалізації сміливих ідей в найкоротші терміни на гідному рівні.

Як замовити товар на сайті

Наш інтернет-магазин є офіційним дилером продукції українського виробника Zeus Ceramica. Всіх відвідувачів сайту очікує змістовний каталог і вигідні ціни. Кожен клієнт незалежно від місця проживання здатен скористатися нашими послугами та купити плитку під камінь з підвищеною зносостійкістю. Жителі Києва можуть особисто відвідати шоу-рум, щоб розглянути й помацати зразки.

Створюйте універсальний інтер'єр у себе вдома разом з вигідними пропозиціями по керамограніту!

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору