Коллекция

Плитка

Ви вибрали: Найменування: Плитка
Показати фільтр

Плитка з керамограніта – це універсальний і довговічний матеріал для облицювання внутрішніх і зовнішніх поверхонь. На вітчизняному ринку він представлений продукцією різних фірм, серед яких особливу увагу варто приділити підприємству Zeus Ceramica. Воно випускає вироби для житлових будинків і промислових виробництв. Незалежно від обраної серії покриття стійке до різкої зміни температур, механічних навантажень і впливу підвищеної вологості.

Українська плитка: технологічні інновації

«Зевс Кераміка» вважається одним з наймасштабніших виробників керамогранітної плитки в країнах Європи та СНД. Використання високотехнологічних італійських потужностей на виробництві в поєднанні з якісною сировиною дозволило торговій марці за лічені роки удосконалити технологічний процес і продемонструвати себе як претендента на місце лідера галузі.

Доступні ціни української продукції гарантуються вітчизняною сировиною. Вона використовується не тільки для випуску базових серій, а й для втілення інноваційних рішень. Так, останнім часом значно підвищився попит на потовщену плитку з заводу. Вона закуповується для облицювання гаражів, паркінгів та цехів масштабних виробництв.

Естетичність і довговічність у вашому домі

Плитка Зевс підходить для оформлення сходових майданчиків, підлоги, стін і інших поверхонь. Матеріал демонструє довговічність навіть в кімнатах із підвищеною вологістю і регулярними механічними навантаженнями. В інтернет-магазині продукція представлена у вигляді панелей і плиточок. Фільтр допоможе знайти найменші зразки для декоративних акцентів, кухонних фартухів, ванних кімнат і масштабні вироби для фасаду.

Асортимент сайту пропонує широкий вибір матового, глянцевого, потовщеного і полірованого плиткового покриття. Для реалізації цікавих дизайнерських ідей варто звернути увагу на структурований керамограніт. Рельєфна поверхня, виконана під бетон, паркет, мармур, цеглу і дерево, гармонійно доповнює інтер'єр. При цьому догляд за виробом залишається максимально простим, а зносостійкість підвищується в кілька разів завдяки використовуваній технології виробництва.

Переваги покупки плитки в інтернет-магазині

Якщо вам потрібно купити вироби для облицювання приміщень, оформляйте замовлення тільки в офіційного дилера. При співпраці з нашим інтернет-магазином ви отримуєте:

Якщо вам потрібно купити плитку в Києві, вибирайте продукцію Zeus Ceramica. Оцініть всі переваги нашого сервісу і насолодіться комфортним обслуговуванням. Вам обов'язково захочеться повернутися!

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору