Коллекция

Плитка 30x30

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаФормат: 30x30
Показати фільтр

Не існує більш універсального формату керамограніту, ніж квадратне покриття зі стороною 30 см. Воно дуже часто купується для оформлення квартир і будинків, оскільки подано великою кількістю дизайнів у колекціях заводу Zeus Ceramica. При введенні технологічних інновацій на виробництві найчастіше вони виходять у світ саме на керамічному граніті 30х30 см. Ознайомтеся з асортиментом трендової обробки на цій сторінці або в київському шоурумі інтернет-магазину.

Купити керамограніт 30х30 українсько-італійського бренду Зевс Кераміка

Якщо вам подобається візерунок сіль-перець або фактурна поверхня природних каменів, асортимент плитки 30х30 Зевс Кераміка вас приємно вразить. Зверніть увагу, що крім класичного оздоблення з посиленими технічними характеристиками на цій сторінці можна підібрати тактильний керамограніт. Він використовується для організації простору всередині й зовні будинків, щоби слабозорі люди могли отримувати послуги без обмежень.

Ціна плитки формату 30х30 дозволяє оцінити такі переваги оздоблювального матеріалу:

Формат 30х30 є в каталозі Zeus Ceramica за доступною ціною. Він вражає великою кількістю дизайнів, створених із застосуванням цікавих методів декорування. Інновації використовуються для випуску керамограніту з класичними та сучасними малюнками. Плитка 30х30 — це необмежені можливості для перетворення інтер’єру, а її вартість по кишені кожному клієнту.

Ви зможете сформувати унікальне керамічне полотно на підлозі або на стіні, якщо вирішите купити плитку формату 30х30 від бренду Зевс Кераміка. Скористайтеся вигідними фінансовими пропозиціями й допомогою консультантів у процесі оформлення замовлення.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору