Коллекция

Плитка для кухні

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаПризначення: кухня
Показати фільтр

Продукція українського виробника Зевс Кераміка використовується для оздоблення поверхонь у всіх кімнатах квартири. Найбільш схильні до забруднень стіни й підлога в кухні, тому важливо ще на стадії планування ремонту зайнятися питанням якісного оформлення цієї зони. Рекомендуємо керамограніт на кухню купити від вітчизняної компанії. Він виготовлений за європейськими стандартами та полегшить життя будь-якої господині. Велика колекція сучасної кераміки дозволяє підібрати єдиний стиль виробів для облицювання всіх поверхонь, щоб створити не тільки практичний, але і приємний очам дизайн.

Переваги керамограніту

Велика плитка на підлогу кухні широко представлена в каталозі виробника. Вся продукція, виготовлена на італійському обладнанні, має переваги, які сподобаються домогосподаркам:

Навіть протягом 50 років текстура і колір покриття не змінюються. Виходить, що одного ремонту вистачить на все життя, якщо він не набридне.

Рекомендації щодо вибору матеріалу

Плитка на підлогу на кухню може бути будь-якого кольору, якщо підлаштовується під інтер'єр. Асортимент каталогу дозволяє підібрати різні фактури, які додадуть родзинку в проект. Керамогранітне покриття під камінь, метал або дерево виглядає досить ефектно при відповідному облаштуванні кімнати. На відміну від природних матеріалів, облицьовану продукцією Zeus Ceramica поверхню можна не боятися пошкодити під час частого переміщення стільців і навіть холодильника.

У магазині ви зможете зупинити свій вибір на моноколорних рішеннях або ж купити товар з популярною фактурою «перець з сіллю». Дійте в залежності від стилю вашої кімнати й не бійтеся ризикувати. Комбінуйте вироби з різних серій, щоб реалізувати оригінальну ідею. Замовляйте облицювальні матеріали за приємними цінами в Київ, Дніпро, Одесу, Харків та інші населені пункти України.

Завітайте до нашого партнерського інтернет-магазину та виберіть із різноманіття плитки на кухню ту, яка підкреслить стиль вашого простору.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору