Керамограніт дерево, бетон, каміньПотовщенний керамограніттактильна плитка 28092020

Керамограніт Zeus Ceramica

Плитка під
Призначення плитки

Керамограніт (керамічний граніт) — це новий сучасний набирає популярність декоративно-оздоблювальний матеріал, який є штучним аналогом натурального граніту. Був винайдений на батьківщині керамічних виробів в Італії в 1978 році. Метою створення цього матеріалу була ідея отримати водовідштовхувальний композитний матеріал, коефіцієнт поглинання рідини якого максимально прагнув би до нуля. Це було досягнуто методом одноразового випалювання білої глини, яка пеклася в печі при температурі 1200-1300 & deg;C. Природно, в наші дні ця технологія вдосконалена і у кожного виробника індивідуальна.

Кращим виробником керамограніта на території колишнього СНД заслужено вважається україно-італійська компанія Zeus Ceramica. Завод підприємства знаходиться в місті Слов'янськ (Донецька область), звідки через постачальників експортується в Росію, Білорусь, Молдову, Латвію, Литву та інші країни Європи.

Новинки магазину

Українська плитка з керамограніта №1

Зевс Кераміка – це виробник, який випускає ректифікований керамограніт європейської якості. Торгова марка користується попитом всередині країни, а також успішно просувається на зарубіжному ринку. Вона часто виступає на зарубіжних виставках і демонструє досягнення в галузі. Мінімізовані шви, легкість догляду і привабливий зовнішній вигляд – головні переваги виготовлюваної підприємством продукції.

Вітчизняна компанія випускає товар з п'ятим класом стійкості до тертя. Він застосовується в приміщеннях, схильних до стрімкого забруднення, з великою інтенсивністю руху, підвищеною вологістю і різкими температурними перепадами. Керамогранітна плитка Zeus Ceramica представлена трьома базовими лінійками:

Якістю продукція зобов'язана високотехнологічним італійським виробничих лініях, а також українській сировині. Доступність ціни напряму пов'язана з джерелами добування білої глини. Поєднання сучасного виробництва, кваліфікованих співробітників і недорогого екологічно безпечної сировини призводить до створення унікального за якостей продукту, який реалізується у роздріб і оптом за приємною ціною.

Новини та статті

Вибрати й купити плитку в офіційному магазині

Магазин плитки українського виробника приваблює до себе вітчизняних споживачів чудовою якістю продукції, її стильним зовнішнім виглядом і доступною вартістю. Всі вироби володіють бездоганною підвищеною зносостійкістю і стійкістю до впливу вологи, а також температурного та інших зовнішніх факторів.

Наш інтернет-магазин – офіційний дилер компанії. В каталозі ви знайдете керамограніт будь-яких розмірів. Як правило, великі плитки купуються для обробки поверхні підлоги і створення оригінальних дизайнерських композицій. Плитка середнього розміру підходить для облицювання стін. У більшості серій вона представлена прямокутними фрагментами, за рахунок горизонтального розміщення яких можна візуально розширити кімнату. Належну увагу варто приділити декоративних вставок, які стануть завершальним штрихом дизайнерського проекту.

Вибирайте керамогранітні вироби з глянсовим, матовим і структурованим покриттям для облицювання будь-яких поверхонь. Для особистого огляду товару ви можете приїхати в шоу-рум в Києві, але якщо такої можливості немає, компетентні менеджери проведуть детальну консультацію і порадять кращий товар в конкретній ситуації. При вивченні каталогу рекомендуємо користуватися фільтрами для прискорення процесу вибору. Ремонтуйте і прикрашайте будинок без особливих витрат і пам'ятайте, що замовлення оперативно обробляються і доставляються в Одесу, Дніпро, Харків та інші міста країни.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
Весь ассортимент
← Вгору