ЄВІДНОВЛЕННЯВиготовлення сходинокНовая коллекция 2022Керамограніт дерево, бетон, каміньПотовщенний керамограніттактильна плитка 28092020Безкоштовна доставка

Керамограніт Zeus Ceramica

Плитка під
Призначення плитки

Керамограніт (керамічний граніт) — це новий сучасний набирає популярність декоративно-оздоблювальний матеріал, який є штучним аналогом натурального граніту. Був винайдений на батьківщині керамічних виробів в Італії в 1978 році. Метою створення цього матеріалу була ідея отримати водовідштовхувальний композитний матеріал, коефіцієнт поглинання рідини якого максимально прагнув би до нуля. Це було досягнуто методом одноразового випалювання білої глини, яка пеклася в печі при температурі 1200-1300 & deg;C. Природно, в наші дні ця технологія вдосконалена і у кожного виробника індивідуальна.

Кращим виробником керамограніта на території колишнього СНД заслужено вважається україно-італійська компанія Zeus Ceramica. Завод підприємства знаходиться в місті Слов'янськ (Донецька область), звідки через постачальників експортується в Росію, Білорусь, Молдову, Латвію, Литву та інші країни Європи.

Новинки магазину

Кращий керамограніт пропонує інтернет-магазин плитки Зевс Кераміка

Zeus-Ceramica - це виробник, який випускає ректифікований керамограніт європейської якості. Торгова марка користується попитом всередині країни, а також успішно просувається на зарубіжному ринку. Вона часто виступає на зарубіжних виставках і демонструє досягнення в галузі. Мінімізовані шви, легкість догляду і привабливий зовнішній вигляд - головні переваги продукції, що виготовляється підприємством продукції.

Вітчизняна компанія випускає товар з п'ятим класом стійкості до тертя. Він застосовується в приміщеннях, схильних до стрімкого забруднення, з великою інтенсивністю руху, підвищеною вологістю і різкими температурними перепадами. Вартість керамогранитної плитки в порівнянні з натуральною сировиною в рази нижче, при цьому якісні характеристики нічим не гірше. Вітчизняна компанія Zeus Ceramica грамотно організувала процес виробництва цього облицювального матеріалу, поєднавши високоінноваціонное європейське обладнання та якісну вітчизняну сировину. Ціна плитки з керамограніта доступна широкому колу споживачів, а різноманітність дизайну дозволяє втілювати в життя найсміливіші проекти.

Новини та статті

Як купити відповідну плитку з керамогранита?

Щоб результат ремонту вас повністю задовольнив, необхідно вивчити всі особливості плитки з керамограніта, ціна якої буде залежати від декількох факторів. У каталозі нашого інтернет-магазину zeus-ceramica.com.ua для зручності вибору весь облицювальний матеріал цього типу розділений на групи:

Зручний і практичний облицювальний матеріал з керамограніта - керамогранітна плитка, дозволяє оформити інтер'єр в будь-якому стилі, купити її з оптимальним співвідношенням якість/ціна пропонує компанія Zeus Ceramica.

Переваги керамограніта в оформленні приміщень і зон відпочинку

Таке облицювання використовується повсюдно, і на це є об'єктивні причини. Процес виробництва дозволяє створювати матеріал необхідного розміру, товщини і зовнішнього вигляду. Для місць з підвищеною прохідністю доцільно вибрати плитку підвищеної зносостійкості, навіть після тривалого періоду часу вона не втратить первісного зовнішнього вигляду і малюнка. Електронний каталог на сайті zeus-ceramica.com.ua дозволяє швидко підібрати облицювальний матеріал, що підходить вам за характеристиками, в описі вказана ціна керамогранитной плитки за квадратний метр.

Завдяки низькому коефіцієнту поглинання вологи плитка з керамограніта широко застосовується при обробці приміщень з підвищеною вологістю. Стабільність до перепаду температур і стійкість до механічних впливів роблять цей матеріал ідеальним для облицювання зовнішніх поверхонь. Ректифіковані варіанти дозволяють створювати інтер'єр в стилі натуральних матеріалів, практично не відрізняються від оригіналу. У нас ви можете купити якісну плитку з матеріалу керамограніт за кращою ціною в Харкові, Дніпрі, Києві, Одесі і в цілому по Україні. Різноманітність форм, фактур і колірних рішень дозволяє втілювати в зовнішньому і внутрішньому інтер'єрі ваші найсміливіші і неординарні задумки.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
Весь ассортимент
← Вгору