Коллекция

Плитка 30x60

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаФормат: 30x60
Показати фільтр

Zeus Ceramica — це відома українсько-італійська торгова марка, що випускає красивий і практичний керамограніт 30х60, який можна купити для внутрішнього й зовнішнього облицювання будівель. Він підходить для оформлення закритих і відкритих приміщень у класичному, індустріальному та інших стилях. Українські споживачі купують оздоблювальний матеріал бренду для самовираження, а також внесення унікальних рис у дизайн-проекти. Вибирайте плитку на сайті, щоби якомога швидше зайнятися облаштуванням офісу або будинку.

Бездоганні імітації цегельної кладки, моноколорні рішення, кам’яні візерунки й цікаві абстракції подані в категорії плитки 30х60 від українсько-італійського заводу Зевс Кераміка. Керамогранітна плитка Brickstone ідеально підійде для облаштування кухні, кафе, ресторану, а керамікою колекції Cottage можна стильно оформити фасад або просторий хол заміського будинку.

Купити плитку формату 30х60 від Зевс Кераміка

Світла й темна керамогранітна плитка 30х60 — це покриття популярного формату, ціна якого визначається експлуатаційними особливостями конкретної моделі. Кращі дизайнери працюють над створенням обробки, що не обтяжує сприйняття інтер’єру і стає чудовим фоновим покриттям, зручним у довгостроковій експлуатації. Формат 30х60 см підходить для кухонь, ванних кімнат, холів, офісних приміщень, торгових центрів, магазинів, комерційних установ. Його зручно укладати на стіни, а також на підлогу кімнат, які регулярно стикаються з підвищеним рівнем вологості.

Відкрийте для себе унікальні колекції Zeus Ceramica в онлайн магазині офіційного дилера. Зручний каталог, система фільтрів і доступна вартість плитки 30х60 готові потішити вас уже зараз. Скористайтеся рекомендаціями експертів для втілення затишного інтер’єрного проекту, а також послугами, які допоможуть вам заощадити й побачити фінальний результат до початку монтажу. Ми співпрацюємо з покупцями по всій Україні.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору