Коллекция

Плитка для стін

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаПризначення: стіна
Показати фільтр

Уже не перший рік дизайнери інтер'єру вважають настінний керамограніт незамінним матеріалом для втілення стильних проектів. Використання екологічно безпечної сировини в процесі виробництва дозволяє створювати надійне, безпечне і міцне покриття. При цьому його ціна набагато менша, ніж на натуральний камінь, хоча вироби зовсім не поступаються технічними властивостями.

Характеристики облицювального матеріалу

Технології постійно змінюються та удосконалюються, і слідом за плиткою для підлоги з'явилося покриття для стін. Воно відрізняється від початкового прототипу меншою товщиною, більш витонченим форматом і легкістю.

Виробник Зевс Кераміка виготовляє власну продукцію на високотехнологічному італійському обладнанні з дотриманням європейських стандартів. Готові вироби вітчизняної компанії значно перевершують звичайний кахель по міцності та довговічності. Поверхня керамічного граніту не поглинає воду, завдяки чому його можна використовувати для облицювання ванних кімнат, кухонь, басейнів і навіть автомобільних мийок. Монолітна структура сприяє формуванню стійкості до морозу. Подібним чином часто захищають стіни приміщень, що не опалюються. Незалежно від типів негативного впливу ззовні зовнішній вигляд матеріалу не змінюється в ході тривалої експлуатації.

Різноманітність асортименту

Виготовлена за сучасними технологіями плитка на стіни візуально повторює фактуру самих різних матеріалів. Ви можете створити керамогранітну поверхню під бетон, мармур, паркет, дерево і не боятися недоліків, властивих цим покриттям. Використання ректифікованого матеріалу дозволить провести монтаж з мінімальними швами товщиною близько 2 мм. Ще ніколи ваша кімната не виглядала так стильно та акуратно.

Квадратні та прямокутні панелі керамічного граніту прикрашають як фасадні поверхні, так і стіни всередині будівлі. У великому асортименті колірних рішень легко знайти вироби, котрі ідеально вписуються в конкретний стиль. Купити керамогранітну плитку для стін варто не тільки для лофту, але й для класики. Матеріал буде виглядати елегантно при наявності відповідного декору в інтер'єрі. До того ж, укладання на спеціальний керамічний каркас передбачає певний проміжок для утеплювача. Ви можете не тільки прикрасити приміщення, але й значно зменшити втрати тепла в опалювальний сезон.

Як купити товар в інтернет-магазині

Ми є офіційним дилером продукції українського виробника. На нашому сайті ви можете вибрати оригінальний керамічний граніт і купити його для будинку у два кліки.

В каталозі легко знайти облицювальне покриття не тільки для стін. Зверніть увагу на акційні пропозиції й систему фільтрації для швидкого і зручного пошуку. Скористайтеся допомогою менеджерів при необхідності й не забудьте налаштуватися на отримання свого замовлення в лічені дні. Доставка здійснюється не тільки по Києву, але й по всій території України.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору