Коллекция

Плитка 25x90

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаФормат: 25x90
Показати фільтр

Плитка 25х90 від заводу Зевс Кераміка — це масивне керамогранітне покриття, переваги якого можна довго перераховувати. Це відмінне рішення для любителів класики, сучасних трендів і плитки під паркет, оскільки вироби позначеного типорозміру поєднують усе це в собі. Для оформлення замовлення досить попередньо розрахувати витрати та визначитися з методикою монтажу. Менеджери інтернет-магазину допоможуть зробити правильний вибір, а також роз’яснять деталі укладання угоди.

Як прямий постачальник продукції українського бренду ми пропонуємо найдоступніші ціни, тому придбати плитку формату 25х90 вдасться кожному споживачеві, якому вона сподобалася. Купівля на нашому сайті — відмінний спосіб обзавестися якісним покриттям підлоги з мінімальними вкладеннями.

Плитка незвичайного формату 25х90

Кожен формат, у якому випускається керамограніт, унікальний і здатний прикрасити приміщення будь-якої площі. Плитка 25х90 — це універсальне рішення, а її вартість по кишені середньостатистичному клієнтові. Оздоблення обраного типорозміру не дуже поширене. Найчастіше воно вибирається для внесення в інтер’єр оригінальних ідей. Українсько-італійському виробникові вдається радувати покупців якістю і вартістю новинок, тому плитку формату 25х90 дозволяє купити вигідна ціна й різноманітність естетичних рішень.

Якщо ви вирішите купити керамограніт 25х90, то зможете привнести в інтер’єр свіжі природні нотки, які вдало переплелися з високотехнологічними мотивами. Віртуального каталогу досить, щоб ознайомитися з різноманітністю покриття, але гостям і жителям Києва доступний шоурум. Приходьте, щоб оглянути виставкові стенди Zeus Ceramica , отримати професійну консультацію від менеджерів і укласти вигідну угоду.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору