Коллекция

Плитка 45x45

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаФормат: 45x45
Показати фільтр

Керамограніт 45х45 см — це середній формат плитки, яку можна купити в інтернет-магазині прямого постачальника продукції торгової марки Zeus Ceramica . Міцне покриття з актуальним дизайном активно використовується для облаштування стін, підлог і фасадів. Воно має стандартний розмір, який полегшує процес монтажу й мінімізує необхідність обрізки. Формат виглядає лаконічно і відмінно поєднується із шафами-купе й кухонними шафками, оскільки спрощується вибір місця для їх розміщення. На цій сторінці покупці можуть підібрати керамограніт для спальні, передпокою, санвузлів, ділового кабінету, а також просторих приміщень комерційного призначення.

На цій сторінці ви можете купити плитку 45х45 від бренду Зевс Кераміка для оздоблення підлоги в житлових і комерційних кімнатах. Більшість варіантів — це покриття з малюнком сіль-перець. Воно виконане в приємних очам відтінках, а згідно з характеристиками підходить для інтенсивної експлуатації в кафе, торгівельних центрах, медичних та освітніх установах. Керамограніт 45х45 см зручно укладати в просторих приміщеннях для мінімізації необхідності обрізки.

Купити керамограніт 45х45 в інтернет-магазині

Керамогранітна плитка Зевс Кераміка у вигляді квадратів випускається у великій кількості фактурних, колірних і технічних рішень. Її легко комбінувати з покриттям інших габаритів і декором, що доповнює колекції українсько-італійського виробника. Ціна плитки формату 45х45 дозволяє втілювати оригінальні дизайн-проекти в будинках українських споживачів. Тепер стало набагато простіше стати володарем кімнати з ефектною й сучасною естетикою.

На сайті інтернет-магазину Zeus Ceramica можна побачити фотографії колекцій, а також детальні описи характеристик усіх артикулів. Вартість плитки 45х45 вказана для кожної моделі в індивідуальному порядку. Вибирайте фактурні рішення на міцному і зносостійкому керамограніті, щоби насолоджуватися ними протягом багатьох років без необхідності заміни обробки.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору