Коллекция

Плитка 45x90

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаФормат: 45x90
Показати фільтр

Ніжні колірні переходи, грубі кам’яні прожилки, м’які лінії деревного зрубу, а також абстракції з ефектом зістареної поверхні можна побачити на плитці 45х90 см. Завод Зевс Кераміка приділяє багато уваги розробці дизайнерських рішень, тому навіть самі вимогливі клієнти знайдуть відповідний своєму смаку варіант для створення ділової, активної або заспокійливої атмосфери в приміщеннях із різним цільовим призначенням.

Інтернет-магазин Zeus Ceramica реалізує обробку українсько-італійського бренду за доступними цінами. Оформити замовлення вдасться прямо на сайті або телефоном в розмові з менеджером. Купити керамограніт 45х90 варто для облаштування простору побутового та громадського призначення. Якісні фотографії допоможуть не помилитися з дизайном, а консультанти розкажуть про технічні нюанси запропонованих виробів.

Переваги керамічної плитки 45х90 см

Ціна плитки 45х90 легко пояснюється її перевагами. Інтернет магазин Зевс Кераміка робить мінімальні націнки, щоби якомога більше клієнтів насолодилися перевагами керамічного покриття:

Плитка 45х90 – це різноманітність стильних рішень, вартість яких в інтернет магазині Zeus Ceramica приємно тішить. Залиште свій номер у спеціальній формі, щоб отримати дзвінок менеджера, який відповість на всі питання.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору