Коллекция

Плитка 15x90

Ви вибрали: Найменування: ПлиткаФормат: 15x90
Показати фільтр

Керамогранітна плитка формату 15х90 у віртуальному каталозі бренду Zeus Ceramica подана в широкому асортименті, а її ціна дозволяє стильно й надійно облаштувати приміщення будь-якої площі. Використання сучасної виробничої бази призводить до створення бездоганного підлогового покриття, яке стійко проходить перевірку часом, хімічними реагентами, підвищеною вологістю й механічними навантаженнями. Вибирайте його для втілення класичних ідей і сміливих фантазій в інтер’єрі.

Мрії про ідеальний паркет втілює бренд Зевс Кераміка , досить лише ознайомитися з асортиментом плитки 15х90 см. Доступний до замовлення в цьому форматі керамограніт виглядає як розкішний паркет. Його дуже складно відрізнити від оригіналу завдяки італійським технологіям, які активно використовуються на виробництві. Зручний типорозмір, насичені кольори, практичність і невибагливість у догляді повністю характеризують плитку 150х900 мм від Zeus Ceramica.

Купити актуальний керамограніт 15х90 см

Універсальна і практична плитка 15х90 має приємну вартість і великий список гідних технічних характеристик. Різноманітність колірних рішень робить можливим її монтаж у коридорі, санвузлі або кухні. Виразний і лаконічний дизайн керамограніту здатні додати в атмосферу кімнати нотки комфорту, вишуканості, затишку й розкоші. У колекціях Zeus Ceramica можна знайти відповідний за відтінками декор для комбінування, а також контрастну обробку, яка доповнить фонову плитку в благородних тонах.

Формат 15х90 — це вдале рішення для плитки, а купити її українські клієнти можуть за вигідною ціною, завдяки прямій співпраці нашого магазину з виробником. Вибирайте екологічно безпечний, красивий і невибагливий у прибиранні керамограніт.

Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
← Вгору