Скільки важить керамограніт

02 листопада 2020 в Новини та статті

Вага - це одна з найважливіших технічних характеристик керамогранита, хоча далеко не всі звертають на неї свою увагу. Фахівці рекомендують не забувати враховувати цей показник, так як з його допомогою можна обчислити додаткове навантаження на стіну або фасад.

Какой вес керамогранита

Керамограніт - це дуже важкий оздоблювальний матеріал, який своїми характеристиками нагадує природний камінь. Він важить багато через високу щільності і мінімальної кількості пір в структурі, завдяки чому і володіє чудовими експлуатаційними параметрами. Вага накладає деякі обмеження на способи використання плитки, так як далеко не кожна перегородка між кімнатами здатна її витримати.

Параметри керамограніта

На вагу керамічного граніту впливають різні технічні показники облицювального покриття. Давайте розглянемо кожну з характеристик:

Це основні фактори, які визначають, скільки важить керамічний граніт. Вони ж впливають на експлуатаційні властивості, тому що виготовляє обробку фабрикам доводиться враховувати велику кількість показників для створення продукції, яка відповідає високим вимогам сучасності.

Як розрахувати вагу плитки

Якщо вам важливо розрахувати не тільки фінансові витрати, але і вага керамограніта, це можна зробити за допомогою простих математичних операцій. Варто знати, що питома маса керамогранитной плитки дорівнює 2400 кг на кубометр. Це знання нам необхідно для виконання наступних дій:

Варто звернути увагу, що керамограніт для стін набагато легше аналогічних моделей для підлоги. Ця особливість заздалегідь продумана виробниками обробки. Пам'ятайте, що зовсім необов'язково проводити самостійні розрахунки, так як знайти потрібну інформацію можна прямо на сторінці товару на сайті Zeus Ceramica , а також уточнити у менеджера при необхідності.

Що краще, лінолеум або керамограніт Zeus-Ceramica — учасник програми єВідновлення
Меню
Наші клієнти
Потрібна консультація по плитці?
0800 212 712
Чекаємо Вашого дзвінка з понеділка по суботу з 9.00 до 19.00
Рус / Укр
Весь ассортимент
← Вгору
Наш магазин став учасником державної програми допомоги у відновленні житла єВідновлення. Подробиці дізнавайтесь у менеджерів!